ISO 9001:2015
Сучаснi засоби вимiрювальної технiки
 

Новини

Нові рефлексні рівнеміри VEGAFLEX серії 80

20 жовтня 2013 р.

Фірма VEGA представляє нові рефлексні рівнеміри VEGAFLEX серії 80, які є природним і своєчасним етапом розвитку успішної та перевіреної часом серії VEGAFLEX 60 і комплексної концепції plics®. Рефлексні рівнеміри VEGA застосовуються у всіх галузях промисловості, де потрібні точні і надійні рівнеміри для рідин, сипучих продуктів, а також для вимірювання рівня межфазного рівня рідин.

Діапазон застосувань рівнемірів VEGAFLEX 80 більш різносторонній, ніж коли небудь. Замовник може легко підібрати прилад найбільш відповідний до його вимог. Змінні тросові, стрижневі або коаксіальні зонди, виконані з різноманітних матеріалів. Великий вибір варіантів приєднань до процесу і вихідних сигналів. Ще більш просте і зрозуміле налаштування параметрів, автоматична діагностика, включаючи специфікації SIL, інноваційні функції автоматичного визначення довжини зонда і підстроювання під діелектричну проникність продукту.

Рівнеміри VEGAFLEX 80 чітко розділені на чотири моделі, відповідні основним напрямам застосування, що робить значно бiльш зрозумілим процес вибору приладу і дозволяє гармонізувати номенклатуру придбаних підприємством приладів.

 

Серія VEGAFLEX 80 включає в себе наступні моделі:

  • VEGAFLEX 81 - Універсальний рівнемір для рідин;
  • VEGAFLEX 82 - Міцний рівнемір для сипучих продуктів ;
  • VEGAFLEX 83 - Для харчової та фармацевтичної промисловості, а також для агресивних рідин;
  • VEGAFLEX 86 - Для високих тисків і температур.

На нашому сайті Ви знайдете вичерпну інформацію з нової серії рефлексних рівнемірів VEGA. Крім того, наші сертифіковані фахівці готові відповісти на всі Ваші запитання, вислані за адресою vega@koda.ua